top of page

תכירו אותנו

הצוות שלנו

ד"ר הדסה יעקובוביץ פרדס

מנכ"לית ומייסדת

נעה שרמה

מנהלת שטח

אפרת ויטנברג ספיבק

מנהלת כוח אדם ותפעול

יעל אייזנברג רוטשילד

רכזת השכלה ואחראית השמות

שובל קאהן

רכזת הדרכה

אפרת ניר

מנהלת פרויקטים

בנות השירות שלנו

שרה מלכה אייזן

מנהלת פיתוח אסטרטגי ופרויקטים

עופר ביטון

מנהל טיפול באמצעות כלבים

יעל שמשוני

עובדת סוציאלית

אביבה מילר

מנהלת פיתוח מסד נתונים ופלטפורמות דיגיטליות

שרון פיקר

דיאטנית קלינית

צוות המדריכים שלנו

הכלבים שלנו

חיים יגן

מנהל תחום טיפול

ד"ר נגה דוד

פסיכולוגית קלינית

נתניה מישל

עובדת סוציאלית ורכזת אינטייק

נעם מויאל מלומד

פסיכולוגית שיקומית בהתמחות

חן הלמר

מנהלת רכיבה טיפולית

צוות המורים שלנו

תמונת צוות עם חיים.jpg

דירקטוריון

דוד לואיס

  • LinkedIn

יו״ר
מנכ״ל InZiv

קרן איצקוביץ

  • LinkedIn

אמא מקצועית
 

לאה מלמד

  • LinkedIn

דיאטנית קלינית
קופת חולים לאומית

עליזה ענבל

  • LinkedIn

מנהלת תכנית פירס לחדשנות ופיתוח בינ"ל, מכון ירושלים למחקרי מדיניות

רפאל גוז

  • LinkedIn

ועדת ביקורת
רו"ח, Deloitte ישראל

ועדה מייעצת

WhatsApp Image 2024-01-06 at 22.59.07 (1).jpeg
בתמונה: ד"ר ג'ני גולדשטיין מנהלת המחלקה לפסיכיאטריה של ילדים ונוער בבית החולים שערי צדק וד"ר ויקטור פרינרי, מנהל המחלקה לפסיכיאטריה של הילד והנוער גויש מדיקל סנטר, ניו יורק מדריכים את צוות העובדים של בית דניאלה

פרופ' יואב כהן

פרופ' יואב כהן הוא מנהל מחלקת ילדים ונוער במרכז הירושלמי לבריאות הנפש בבית החולים 'איתנים' על שם דונלד כהן. הוא משמש כפרופסור עמית לפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, וכן כיהן כיו"ר המחלקה בעבר. פרופ' כהן קיבל את תואר הדוקטור בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והתמחה בפסיכיאטריה למבוגרים, לילדים ולמתבגרים במרכז הרפואי הדסה. פרופ' כהן מלווה את הבית דניאלה מאז הקמתו ומדריך בשוטף את סגל העובדים במסגרת השותפות של בית דניאלה עם בית החולים איתנים.

ד"ר איילת מלצר

ד"ר איילת מלצר היא רופאה בכירה ביחידה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר במחלקה לפסיכיאטריה במרכז הרפואי הדסה, שם היא מנהלת התכנית לטיפולי יום. ד"ר מלצר קיבלה את תואר הדוקטור בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, ומייצגת את בית החולים הדסה בוועדת ההיגוי שלנו.

יוסף גיטלר

יוסף הוא בוגר "ישיבה יוניברסיטי" והפקולטה למשפטים באוניברסיטת פורדהם. לאחר שעלה לארץ בשנת 2000, עבד שלוש שנים כמנהל מכירות ופיתוח בינלאומי עבור חברת תוכנה משפחתית. בשנת 2003 הוא הקים את ארגון 'לקט ישראל' לאחר שהבחין כי בעידן התגברות ממדי העוני, קיים בזבוז מזון משמעותי. חזונו של יוסף הוביל את הארגון מאופרציה פשוטה של אדם בודד לארגון הצלת המזון הגדול בישראל.

מיכל כהן הטב

מיכל עורכת דין במקצועה. היא בעלת תואר שני בלימודי מגדר, אותו סיימה בהצטיינות. בקריירה שלה בעריכת דין התמחתה מיכל בתחום המעמד האישי, ועבדה בפרקליטות. לאחר מכן עבדה 10 שנים כיועצת משפטית במשרד הרווחה. בתפקיד זה ניהלה תיקי אימוץ, הליכים משפטיים בנושא התעללות בילדים, אפוטרופסות על אנשים עם צרכים מיוחדים וילדים בסיכון. בספטמבר 2006 החלה מיכל לעבוד בג'וינט, שם פיתחה תכניות רבות, חלקן אומצו על ידי משרד הרווחה, הפועלות בעשרות קהילות ברחבי הארץ. בנוסף, מיכל למדה גם בבית הספר למנהיגות חינוכית מנדל. מיכל פועלת עם הניסיון הרב שלה בפיתוח תכניות פיילוט במטרה לסייע לבית דניאלה ביישום תוכניות חדשניות.

הרב אברהם קנאי

הרב קנאי למד בישיבת ההסדר הר עציון לאורך 9 שנים, בוגר תואר ראשון באוניברסיטה העברית בפסיכולוגיה בתוכנית הרב תחומית במדעי הרוח, ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית. הוא עבד כפסיכולוג במרפאת עזרת נשים ובבית החולים הרצוג, ולאחר מכן כפסיכולוג ומדריך במרפאות 'בית חם' לבריאות הנפש. הרב קני משמש כיום כמנהל המקצועי של 6 מרפאות בית חם ומטפל בקליניקה פרטית בירושלים. כמו כן, מרצה במכללת הרצוג לפסיכולוגיה וחינוך. שימש כראש כולל "תורה מציון" בממפיס טנסי, ומכהן כרב קהילת "מצפה רמות" בשכונת רמות ב' בירושלים מזה 13 שנים.

פרופ' רחל בכנר

פרופ' רחל בכנר, מייסדת ומנהלת של "קולי", המרכז הירושלמי להחלמה מהפרעות אכילה. פסיכולוגית קלינית המתמחה במחקר ובטיפול בהפרעות אכילה. מרצה בכירה בתכניות לתואר מוסמך בפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין ובעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. פרופ' בכנר פרסמה למעלה מ-60 מאמרים ופרקי ספרים שעברו ביקורת עמיתים, ומופיעה באופן קבוע בכנסים בישראל ובחו"ל. חברה ב-Eating Disorders Research Society , חברה בוועד המנהל של האקדמיה (הבינלאומית) להפרעות אכילה (Academy for Eating Disorders - AED) ויו"ר העמותה הישראלית למניעה, טיפול ומחקר בהפרעות אכילה.

פרופ' פסח ליכטנברג

פרופ' ליכטנברג הוא ראש מחלקה א' סגורה בבית החולים הפסיכיאטרי כפר שאול ולשעבר ראש המחלקה לפסיכיאטריה באוניברסיטה העברית. בעברו יותר מ 20 שנות ניסיון בניהול מחלקה פסיכיאטרית, פרופ' ליכטנברג הוא המייסד של סוטריה-ישראל, בית בקהילה המהווה חלופה ביתית חדשנית לאשפוז פסיכיאטרי. פרופ' ליכטנברג מבקש לקדם את התרבות והאופי הפתוח של סוטריה גם בגבולות המחלקה הסגורה.

מירי ניקריטין

מירי בעלת תואר שני במדעי הקוגניציה באוניברסיטה העברית, לצד לימודי פסיכותרפיה במכון אדלר וטיפול משפחתי במכון מגיד. חוקרת בתחום הסמכות ההורית החדשה בתחום של נשירת נוער ממסגרות חינוכיות במסגרת אוניברסיטת תל אביב. מירי מדריכה ארצית באגף לחינוך מיוחד במשרד החינוך בתחום שילוב תלמידים מתמודדים, ומאמינה בבניית מסגרות מותאמות לאוכלוסיה מתמודדת עם הפרעות נפשיות, תוך כדי שילוב בקהילה ועם אוריינטציה שיקומית. מירי פסיכותרפיסטית מוסמכת ומטפלת משפחתית העוסקת בליווי והדרכת הורים לילדים ונוער המתמודדים עם הפרעות נפשיות, ובהכשרת מטפלים ואנשי חינוך בפסג"ה ומכללות בתחומים אלו. מנחת DBT ומכשירה בתחום.

קרולין כהן

קרולין כהן היא עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית ויועצת פוריות. קרולין עבדה בלונדון הן במסגרות ציבוריות (בית חולים, רפואה כללית, שירותים חברתיים) והן בהתנדבות עם יחידים וזוגות. במקביל קיבלה מטופלים בקליניקה פרטית. מאז 1998 קרולין היא מנכ"לית, עובדת סוציאלית ראשית ופסיכותרפיסטית בעמותת Chana בבריטניה, שתומכת בזוגות וביחידים המתמודדים עם אתגרי פוריות. מתוך ניסיונה הרב בפיתוח וניהול עמותה ללא כוונות רווח בתחום הטיפולי, קרולין מסייעת ביעוץ לבית דניאלה בנושאי שיטות עבודה מומלצות בבניית ארגונים וניהול צוותים.

ד"ר ג'ני גולדשטיין

ד"ר גולדשטיין היא פסיכיאטרית ילדים בכירה בבית החולים שערי צדק. קיבלה את הדוקטורט שלה בניו יורק דאון-סטייט קולג' לרפואה, והיא פסיכיאטרית מוסמכת לטיפול במבוגרים, מתבגרים וילדים. לפני עלייתה ארצה היא שימשה כמנהלת בית החולים לילד ולמתבגר צוקר הילסייד בניו יורק. בנוסף להיותה מטפלת בקליניקה הפרטית, ד"ר גולדשטיין מרצה בארץ ובעולם ומעבירה השתלמויות במסגרת פקולטות בתחום.

ג'יי פומרנץ

ג'יי פומרנץ עבד ב- Bankers Trust Company במשך 26 שנים, כחבר בוועדת הניהול של החברה. כאשר נמכרה החברה ל"Deutsche Bank" בשנת 1999, הצטרף פומרנץ לקלי דוהרטי כדי ליצור את ענף ההשקעות של Caymen Partner, בשלב זה החל פרק בחייו בישראל. כבעל תארים בכלכלה ותיאולוגיה, ג'יי השתלב בהנהלת מספר חברות ישראליות חלקן למטרת רווח וחלקן ללא מטרת רווח, והפך לשותף מייסד של חברת Clarity KCPS, חברת ניהול נכסים גלובלית בישראל. ג'יי ואשתו הוטי פעילים במספר עמותות הנתמכות על ידי הקרן המשפחתית שלהם כולל בית דניאלה.

עדנה טקסלר

עדנה בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ותואר שני במינהל חינוכי, היא החלה את דרכה המקצועית כמרצה ומדריכה דידקטית לחינוך מיוחד במכללת דוד ילין ולאחר מכן שימשה כמנהלת חטיבת ביניים בתיכון אלונים לתלמידים עם לקויות למידה. כמפקחת במשרד החינוך, עדנה פיקחה על 16 תכניות חינוך מיוחד ומסגרות לתלמידים עם קשיים נפשיים במנח"י ובמחוז ירושלים, ביניהם: בית החולים הפסיכיאטרי איתנים, ורטורנו - מוסד לגמילה מסמים לנוער. עדנה הייתה חלק מרכזי בהקמת תכנית הלימודים הייחודית בבית דניאלה.

פרופ' ויקטור פורנרי

פרופ' פורנרי הוא סגן יו"ר פסיכיאטרית ילדים ומתבגרים ומנהל האגף לפסיכיאטריה של ילדים ומתבגרים במרכז הרפואי היהודי בלונג איילנד. מרכז זה כולל את בית החולים צוקר הילסייד והמרכז הרפואי לילדים כהן. פרופסור פורנרי מכהן גם כפרופסור לפסיכיאטריה ורפואת ילדים בבית הספר לרפואה של דונלד וברברה צוקר בהופסטרה-נורת'וול. כמו כן הוא חוקר במחקר במימון PCORI, שכותרתו START Suicide Treatment Alternatives for Teens - (חלופות לטיפול בהתאבדות לבני נוער) לקביעת הטיפול המתאים ביותר לנוער אובדני. פרופ' פורנרי הוא עורך שותף של הספר Evidence Based Treatments for Eating Disorders: Children, Adolescent & Adults (Nova Science Press: 2009 & 2014). פרופ' פורנרי מלווה ומייעץ לבית דניאלה מאז הקמתו.
WhatsApp Image 2024-02-21 at 13.12_edited.jpg
בתמונה: פרופסר יואב כהן עם צוות בית דניאלה

השותפים שלנו

כעמותה בצמיחה השותפים שלנו חשובים לנו במיוחד. בית דניאלה זכה בזמן קצר לאימון ולתמיכה ממגוון רחב של שותפים. מכיוון שאנו נותנים מענה לאוכלוסייה פגיעה במיוחד, השותפים הרפואיים שלנו מוודאים שאנו נותנים מענה ברמה הגבוהה ביותר של אחריות רפואית. השותפים הארגוניים שלנו מאפשרים לנו לנהל את הארגון שלנו בצורה יעילה ומקצועית. השותפים המקצועיים שלנו שומרים אותנו מעודכנים בכל הנוגע למחקרים העדכניים ביותר ולשיטות העבודה המומלצות. השותפים הממשלתיים שלנו מספקים לנו תמיכה כלכלית חלקית ופיקוח חיוני.

image.png
image.png
image.png
image.png
מיתר-למען-הקהילה-לוגו-חדש-scaled-2-768x768-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png
image_edited.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png

מסמכים רשמיים

דו"ח כספי

תעודת עמותת נון-פרופיט


אישור ניהול ספרים
וניכוי מס

אישור ניהול תקין

אישור מוסד ציבורי לעניין תרומות (סעיף 46)

bottom of page